@ تربیت جنسی فرزندان؛ پوشش در خانه

به‌زودی این سایت تعطیل و بیشتر محتویات آن به بخش کانون مهرورزی سایت درر منتقل خواهد شد.

پدر و مادر و فرزندان در محیط خانه از چه نوع پوششی باید استفاده کنند؟

همه ما از این نکته می‌ترسیم و هراس داریم که مبادا فرزندانمان مبتلا به بلوغ زودرس یا انحرافات جنسی بشوند، و قطعا برای نگهداری و حفظ فرزندانمان از این خطرها، چاره‌اندیشی کرده و مراقب رفت‌وآمدها و دوستان او هستیم، مدرسه خوب برایش انتخاب می‌کنیم، او را تحت‌نظر گرفته و کنترل می‌کنیم تا آسیبی متوجه او نشود؛ اما گاهی اوقات از یک نکته غفلت می‌ورزیم و آن، محیط تربیت دائمی فرزند، یعنی خانه است.

پوشش در خانه برهنگی در خانه

بعضی پدر و مادرها که برهنگی را نوعی تمدن می‌پندارند، با اعمال و رفتار خود، فرزندانشان را دچار آسیب‌های جنسی می‌کنند. گمانشان این است که «بچه است، نمی‌فهمد» اما حقیقت این است که او «بچه است و چیزی نمی‌گوید، بچه است و عکس‌العملی از خود نشان نمی‌دهد؛ اما می‌فهمد و روح لطیف او آلوده می‌شود»، فرزندان ما عروسک نیستند، احساس دارند، می‌فهمند و صحنه‌ها را حفظ می‌کنند؛ اما نمی‌توانند توضیح بدهند.

فعلاً موضوع این پست کیفیت پوشش است:

  • پوشش پدر در برابر دخترش؛
  • پوشش مادر در برابر پسرش.

جنس مخالف رو اسم بردم، چون بیشترین آسیب در این ناحیه هست، گرچه پوشش پدر در برابر پسر و مادر در برابر دختر نیز آسیب‌های خودش را دارد.

وقتی مادر جلوی پسر حتی سه چهار ساله‌اش با تاپ و رکابی و بدن برهنه و لباس‌های اندام‌نما ظاهر شد، در واقع با رفتار خود دارد حسّ جنسی او را تحریک می‌کند و به بلوغ زودرس او کمک می‌کند.

برخی پدران نیز در پیش روی دختر پنج شش ساله خود از زیرپوش رکابی یا شلوارک استفاده می‌کنند که باعث ازبین‌رفتن حیای دختر می‌شود.

خود فرزندان نیز باید از پوشش مناسبی برخوردار باشند تا به لخت‌بودن عادت نکنند، مخصوصا اگر خواهر یا برادر دیگری نیز دارند.

تفصیل بحث در آینده ان‌شاء‌الله

خطرناک‌تر از برهنگی در خانه، معاشقه و رفتارهای جنسی پیش فرزندان است که در پست دیگری درباره آن صحبت می‌کنیم.

نوشته‌های هم‌سو

پاسخ دهید