@ برای تقویت قوای جنسی و قوه باه چه کنیم؟

به‌زودی این سایت تعطیل و بیشتر محتویات آن به بخش کانون مهرورزی سایت درر منتقل خواهد شد.

مواد غذایی که باعث تقویت قوه باه برای آمیزش جنسی می‌شود از نظر طب اسلامی و سنتی

انار

امام رضا(علیه‌السلام): أَکْلُ الرُّمَّانِ یَزِیدُ فِی مَاءِ الرَّجُلِ وَ یُحَسِّنُ الْوَلَدَ؛

خوردن انار توان انجام مجامعت را زیاد و فرزند را زیبا می‌کند.

انجیر خشک و تازه

محاسن برقی: امام صادق(علیه‌السلام) فرمود: انجیر تازه و خشک بخورید که بر نیروی جماع می‌افزاید و بواسیر را برطرف می‌کند و برای رفع رطوبت و درمان نقرس سودمند است.

بادمجان

بوی خوش (عطر)

پیامبر اکرم(صلی‌الله‌علیه‌وآله): إِنَّ الرِّیحَ الطَّیِّبَهَ تَشُدُّ الْقَلْبَ وَ تَزِیدُ فِی الْجِمَاعِ؛

عطرزدن موجب تقویت قلب و افزایش میل جنسی زن و شوهر می‌شود.

به

پیاز

پیامبر(صلی‌الله‌علیه‌وآله) فرمود: وَ یَزِیدُ فِی مَاءِ الصُّلْبِ وَ یَزِیدُ فِی الْخُطَا وَ یَذْهَبُ بالحماء؛ …پیاز سبب ازدیاد در مقاربت می‌شود (آب کمر را زیاد می‌کند) و پاها را قوت می‌بخشد و کدری رنگ چهره را می‌برد.

تخم‌مرغ + پیاز

شَکَوْتُ إِلَى أَبِی الْحَسَنِ ع قِلَّهَ الْوَلَدِ، فَقَالَ: اسْتَغْفِرِ اللَّهَ وَ کُلِ الْبَیْضَ بِالْبَصَلِ.

امام رضا(علیه‌السلام) در پاسخِ مردی که از کم‌بودن فرزندان (نیمه‌باروری) می‌نالید فرمودند: استغفار کن و تخم‌مرغ با پیاز بخور.

تخم‌مرغ + پیاز + روغن زیتون

مکارم الاخلاق: یکی از اصحاب امام صادق(علیه‌السلام) به آن حضرت عرضه داشت: جانم فدایت! من چند کنیز خریده‌ام، دستوری فرمایید که بر آمیزش قوی شوم. حضرت فرمود: پیاز را خُرد کن و در روغن زیتون سرخ کن و تخم‌مرغ را بشکن و در ظرفی بریز و بر آن نمک بپاش و بر پیاز و زیتون اضافه کن و مختصری آن را بپز، بعد تناول کن. راوی گوید: به دستورات آن حضرت عمل کردم و به آنچه می‌خواستم توانا گشتم.

خربزه

خرما

پیامبر(صلی‌الله‌علیه‌وآله): فِی تَمْرِکُمْ هَذَا تِسْعَ خِصَالٍ: یُخَبِّلُ الشَّیْطَانَ وَ یُقَوِّی الظَّهْرَ وَ یَزِیدُ فِی الْمُجَامَعَهِ…؛

در خرمای شما نُه خاصیت است: … خرما سبب تقویت کمر و ازدیاد مقاربت و هم‌خوابی است.

زردک

سمنقور

مکارم الاخلاق: احمدبن‌اسحاق می‌گوید: به امام حسن عسکری(علیه‌السلام) نامه نوشتم و درباره «اسقنقور» که به داروی قوه باه می‌افزایند، سؤال کردم که آیا خوردن این حیوان که چنگال و دم دارد، جایز است؟ آن حضرت در پاسخ نوشتند: اگر فلس(پولک) داشته باشد، اشکال ندارد.
نکته: «اسقنقور» در اصطلاح عطاران به «ماهی سمنقور» معروف است. این حیوان در مناطق گرم‌سیر مانند کشورهای حاشیه خلیج فارس زندگی می‌کند و در تقویت نیروی جنسی تأثیر زیادی دارد؛ لکن باید توجه داشت که اسقنقوری که بر قوه باه تأثیر فراوانی دارد و در کتب طب قدیم ذکر شده، عظیم الجثه بوده و این سمنقورهای موجود در بازار نیست. ببینید: بحارالانوار، ج۶۲، ص۱۹۹

شیر تازه + عسل

کاسنی

امام صادق(علیه‌السلام): مَنْ سَرَّهُ أَنْ یَکْثُرَ مَالُهُ وَ وُلْدُهُ الذُّکُورُ فَلْیُکْثِرْ مِنْ أَکْلِ الْهِنْدَبَاءِ؛

هرکه دوست دارد مال و فرزندان مذکرش زیاد شود(پسرشدن فرزند) زیاد کاسنی بخورد.

کدو + عدس

مکارم الاخلاق: امام صادق(علیه‌السلام) فرمود: هرکس کدو را با عدس بخورد، چون خدا را یاد کند، در اثر آن، قلبش به رقت آید، دلش نرم شود و گریه کند و همچنین نیروی جماع را افزایش می‌بخشد.

کندر

طب النبی: رسول خدا(صلی‌الله‌علیه‌وآله) فرمود: بر شما باد به خوردن کندر؛ زیرا مسح می‌کند حرارت قلب را، مانند انگشت که مسح می‌کند عرق را از پیشانی، همچنین عقل را زیاد و حافظه را قوی می‌کند و چشم را جلا می‌دهد و فراموشی را می‌برد، و کمر (قوه باه) را محکم می‌کند.

گوشت + تخم‌مرغ

پیغمبر(صلی‌الله‌علیه‌وآله): اللَّحْمُ بِالْبَیْضِ یَزِیدُ فِی الْبَاه‏؛

گوشت با تخم‌مرغ، توان انجام مجامعت و آمیزش را زیاد می‌کند.

گوشت + شیر

امام صادق(علیه‌السلام): إِذَا ضَعُفَ الْمُسْلِمُ فَلْیَأْکُلِ اللَّحْمَ وَ اللَّبَنَ فَإِنَّ اللَّهَ عَزَّ وَ جَلَّ جَعَلَ الْقُوَّهَ فِیهِمَا؛

هروقت شخصی از نظر قوای جسمی ضعیف شد، گوشت و شیر بخورد؛ چون قطعا خدای تعالی نیرو (انرژی) را در آن دو قرار داده است.

این روایت مطلق است و از اطلاق آن می‌توان برای تقویت قوت جنسی استفاده کرد.

هویج

امام کاظم(علیه‌السلام): أَکْلُ الْجَزَرِ یُسَخِّنُ الْکُلْیَتَیْنِ وَ یُقِیمُ الذَّکَرَ؛

خوردن هویج، کلیه‌ها را گرم و زودانزالی و سردمزاجی و اختلال نعوذ آلت تناسلی و ناتوانی جنسی را درمان می‌کند.


غیرخوردنی‌هایی که در افزایش میل جنسی تأثیرگذار است

خضاب‌کردن با حنا

مکارم الاخلاق: رسول خدا(صلی‌الله‌علیه‌وآله) فرمود: حنا خضاب اسلام است. خضاب‌کردن، مؤمن را زینت می‌بخشد و درد سر را رفع می‌کند و نور چشم را می‌افزاید و نیروی آمیزش را زیاد می‌کند و ثواب را ده‌برابر می‌کند.

همچنین فرمود: بر شما باد به بهترین خضاب‌ها، که به نیروی آمیزش می‌افزاید و پوست را طراوت می‌بخشد.

در روایت دیگر فرمود: بر شما باد به خضاب حنا، که بر جوانی و زیبایی و قوه جماع می‌افزاید و خداوند به شما بر ملائکه مباهات می‌نماید.

سرمه‌کشیدن

مکارم الاخلاق: امام رضا(علیه‌السلام) فرمود: سرمه‌کشیدن چشم را جلا می‌دهد و مژگان را می‌رویاند و دهان را خوش‌بو می‌کند. و نیروی باه را می‌افزاید.

شانه‌زدن بر موها

ثواب الاعمال: رسول خدا(صلی‌الله‌علیه‌وآله) فرمود:

شانه‌کردن موی سر، مرض وبا را دور می‌کند، روزی و قوه جماع مرد را زیاد می‌کند.

کفش مشکی نپوشیدن

امام صادق(علیه‌السلام) خطاب به سدیر: مَا لَکَ وَ لُبْسَ النَّعْلِ السَّوْدَاءِ؟! أَ مَا عَلِمْتَ أَنَّ فِیهَا ثَلَاثَ خِصَالٍ؛

چرا کفش سیاه پوشیده‌ای؟ آیا نمی‌دانی که در آن سه خاصیت وجود دارد؟
تُضْعِفُ الْبَصَرَ وَ تُرْخِی الذَّکَرَ وَ تُورِثُ الْهَمَّ؛

چشم را ضعیف می‌کند و سبب اختلال نعوذ (ناتوانی در انجام مجامعت) می‌گردد و سبب غم است.

بر تو باد پوشیدن کفش زرد … بینایی را تقویت می‌کند و اختلال نعوذ و ناتوانی در رابطه جنسی زن و شوهر را برطرف می‌کند.

ثواب الاعمال: حنان‌بن‌سدیر گوید: بر امام صادق(علیه‌السلام) وارد شدم، درحالی‌که کفشی سیاه‌رنگ در پای داشتم. چون حضرت آن کفش را دید، فرمود: تو را با کفش سیاه چه‌کار؟! آیا نمی‌دانی چه زیانی در آن است؟ عرض کردم: زیان آن در چیست؟
حضرت فرمود: نور چشم را کم کرده و ایجاد غم و غصه و اندوه می‌نماید و موجب ضعیف‌شدن قوه مردی می‌شود و درعین‌حال، لباس ستمکاران است. بر تو باد به پوشیدن نعلین زردرنگ؛ زیرا در آن سه خصلت است، پرسیدم: آن سه خاصیت چیست؟ حضرت فرمود: نور چشم را زیاد می‌کند و شادی‌آور است و قوه جماع مرد را زیاد می‌کند؛ به‌علاوه پوشاک پیغمبران است».


منبع: سایت درر و…

950515

نوشته‌های هم‌سو

پاسخ دهید