کاربران محترم و همکاران گرامی،

این تارنما محیطی کاملا شخصی و غیرانتفاعی می‌باشد و با هدف حلّ معضلات اجتماعی با نگرش به واقعیت‌های موجود و تلاش برای تغییر آن به حقیقت‌های بایسته و شایسته ایجاد شده است،

در این صفحه با شیوه‌نامه و سیاست‌های کلی سایت اتاق‌خواب آشنا می‌شوید. شما نیز می‌توانید با لحاظ این نکات، با ما همکاری داشته باشید.

روش ما در نگارش و مدیریت سایت

←←← گلچینی از بهترین‌ها

زمان، یکی از برجسته‌ترین بخشش‌های الهی است، وقتِ ما ارزشمند است و نباید آن را حتی با مطالعه مطالب مفید اما تکراری هدر بدهیم.

من بسیار لذت می‌برم از مراجعه به سایت‌هایی که مدیرانِ آن زحمت کشیده و لبّ و مغز مطلب را به‌دور از هرگونه توضیحات اضافی در اختیار کاربر قرار داده است.

یکی از ویژگی‌های منحصربه‌فرد اتاق‌خواب، از بین سایر سایت‌های فعال در زمینه مسائل خانواده، خلاصه‌نگاری است. ما در حدّ توان تلاش می‌کنیم، جوانب مختلف هر موضوع را بررسی و مهم‌ترین و ناب‌ترین‌ها را گلچین و در اختیار کاربران عزیز سایت قرار می‌دهیم.

البته چنانچه بخشی از یک متن، مبهم بود یا درباره مطلبی به توضیح بیشتر نیاز داشتید، در دیدگاه‌ها اعلام کنید تا:

  • در صورت نیاز، با اضافه‌کردن توضیحات لازم، متن را به‌روزرسانی و ابهام‌زدایی کنیم؛
  • یا با معرفی کتاب و لینک، شما را با منابعی معتبر آشنا کنیم.

←←← شفاف می‌نگریم و می‌نگاریم

ما می‌خواهیم به‌دور از هرگونه لفافه‌پیچی مشکلات خانوادگی و زناشویی و انحرافات جنسی حل شده یا به حداقل برسد؛ لذا (علی‌رغم رعایت عفت در گفتار) گاهی مجبوریم با عباراتی رسا و جدا از هرگونه سانسور بیان کنیم تا برداشت غلط ایجاد نکند.

←←← خسته نمی‌شوید

ما علاوه بر ویرایش و زیبانویسی متون، با استفاده از المان‌ها، تصاویر، رنگ‌بندی و قالب‌بندی‌های متفاوت، در تکاپو هستیم تا محیطی چشم‌نواز و متمایز را به شما گرامی هدیه دهیم.

لینک‌دهی‌های درون‌متنی نیز از دیگر ویژگی‌های «اتاق‌خواب» هست که هنگام خواندن یک متن، شما را به‌سمت دیگر مطالب هم‌سو با آن نوشتار، راهنمایی می‌کند.

←←← همه جوانب را در نظر می‌گیریم

 

←←← اعتبار مطلب، مهم‌تر از جذب مخاطب

ما به‌دنبال جذب مشتری بیشتر نیستیم؛ لذا بنایمان بر این نیست که گفته هر روانشناس غرب‌زده که چندان تناسبی با مبانی اسلامی ندارد را ثبت کنیم و بدین وسیله ورودی‌های گوگل خود را افزایش دهیم!

متأسفانه بسیاری از روانشناسان صبر می‌کنند تا فرمول و نسخه تازه‌ای از غرب تا آن را ترجمه کرده و به مشتریان و بیماران خود تجویز کنند؛ درحالی‌که دستورالعمل‌های غرب علاوه بر اینکه به‌طور کامل صحیح نمی‌باشد، پاسخ‌گوی نیاز جامعه ما نمی‌باشد.

لذا در این فضا با مطالب کپی‌پیستی، «از هر دری سخنی» مواجه نیستید، مطالب سایت از منابع معتبر دریافت شده و پس از آنالیزشدن در اختیار شما قرار می‌گیرند؛ ازاین‌رو «اتاق‌خواب» در عین اعتقاد به نوشته‌های خود، پذیرای نقدهای منصفانه شما نیز می‌باشد.

←←← سعی کرده‌ایم منصفانه بنویسیم

تلاش ما برای رسیدن به راهکارهای حقیقی است؛ ازاین‌رو سعیمان بر این است که با کنکاش در واقعیت‌های موجود جامعه، برخی را منصفانه تخطئه و برخی را تعدیل کنیم تا بتوانیم بدون هرگونه جانب‌داری، حقایق را بیابیم و در دسترس عموم افراد جامعه عزیزمان قرار دهیم.

ما دانسته‌ها و یافته‌های خود را می‌نویسیم و در این مسیر «اعتراف به ندانسته‌هایمان» را ننگ نمی‌دانیم؛ اما کوشش خواهیم کرد که برای آنها نیز راه‌حل کارامد پیدا و عرضه کنیم.

←←← متن‌های ما نمی‌میرند

در راستای پرهیز از تکرار محتوا، متن‌های پست‌های ما همیشه رو به تکامل و به‌روزرسانی هستند؛ لذا در یک موضوع با پست‌های مشابه و سردرگم‌کننده مواجه نمی‌شوید.

←←← با چه‌کنم‌ها رهایتان نمی‌کنیم

هرگونه سؤال در مورد مطالب مطرح‌شده در سایت یا درباره موضوعاتی که به آن نپرداخته‌ایم را

  • اگر وابسته به یکی از پست‌ها است، در دیدگاه‌های همان پست؛
  • وگرنه از طریق فرم تماس با ما مطرح کنید؛

تا توسط کارشناسان پاسخ داده شود.

استخاره‌ها در اوقات خاصی که در صفحه استخاره بیان می‌شود، گرفته می‌شود و پاسخ استخاره ایمیل می‌شود.
اجرای عقد موقت و تمدید آن تحت شرایطی که در صفحه مخصوص به آن ذکر شده است.
برنامه‌هایی هم برای عقد دائم داریم که بعداً یادآور می‌شیم.

دیدگاه ها بسته شده اند .