آیا اتاق‌خواب نسبت به عقد موقت تشویق و ترغیب می‌کند؟

خیر

اتاق‌خواب کسی را به‌سمت صیغه‌گرفتن یا صیغه‌شدن تشویق نمی‌کند. ازدواج موقت راهی است برای حفظ از گناه، نه مسیری برای هوس‌رانی و شهوت‌پرستی! اگه براتون سؤاله که اصلا چرا خداوند عقد موقت رو جایز اعلام کرده و چه کسانی مجاز به صیغه‌کردن هستند، پست فلسفه جعل ازدواج موقت رو نگاه کنین.

هدف اتاق‌خواب صرفاً آگاه‌سازی برای به‌گناه‌نیافتادن جوانانی است که دوست دارند به‌طور حلال غرایز جنسی خود را تأمین کنند، نه اینکه افرادی که نیاز جنسی و عاطفی‌شان توسط همسرشان برآورده می‌شود را تشویق کند به‌سمت اختلال در نظام خانواده‌ها.

ضرورت دانستن احکام روابط جنسی

خانم و آقای گرامی،

پیش از هرگونه رابطه جنسی، احکام شرعی آن را فرا بگیرین تا به بن‌بست‌های غیرقابل حلّ مواجه نشین.

  • هر کدام از اقسام ارضای نامشروع، دارای احکامی هست که می‌تونین اینجا مطالعه کنین،
  • صرف عقدکردن (بدون هرگونه رابطه جنسی) هم گاهی پیامدهای خطرناکی دارد که می‌تونین اینجا ببینین.
  • روابط مشروع هم ◙ شرایط و لوازمی ◙ داره که در لینک‌های مربوطه می‌تونین مشاهده کنین.

یک ضرب‌المثل زیبا و پندآموز می‌گه: «ربّ أکلهٍ مَنعتْ أکلاتٍ»، یعنی: چه‌بسا یک لقمه که جلوی لقمه‌های زیادی رو می‌گیره. در روابط جنسی هم گاهی یک ارتباط نامشروع، مانع کام‌گیری‌های حلال بعدی می‌شه، یعنی زن و مرد پس از رابطه نامشروع تصمیم می‌گیرن با هم ازدواج کنن؛ اما حرام ابدی شدن و راه رو به روی خودشون بستند.

ازاین‌رو حتما و حتما قبل از اینکه با شخصی عقد یا آمیزش (حلال و مشروع یا حتی نامشروع) داشته باشین، به لینک‌های بالا مراجعه و اون‌ها رو مطالعه بفرمایید. (سعی کردم مطالب رو بسیار مختصر و مفید بیارم که وقت زیادی از شما نگیره، اگه ابهامی وجود داشت توی دیدگاه‌ها بنویسین)

پیش از عقد موقت، این چند خط رو بخونین

  • دختری که باکره(دوشیزه) باشه، در صورتی عقدش صحیحه که با اجازه پدر باشه؛
  • خانمی که در عده مرد دیگه‌ای باشه، اگه در دوران عده به عقد مرد دیگه‌ای در بیاد، علاوه بر اینکه عقدش باطل هست، با اون مرد حرام ابدی می‌شه؛

  • دختران محترمه دقت داشته باشید که پس از خوانده‌شدن عقد، فسخ عقد فقط در اختیار مرد هست؛ لذا در انتخاب همسر موقت و زمان عقد دقت بفرمایید؛
  • با توجه به خاطرات تلخ فراوانی که در طول چند سال پاسخ‌گویی، از بانوانی شنیدم که شوهر موقتشون، اون‌ها رو بدون فسخ عقد رها کرده پس مجبور شدن تا پایان مدتِ عقد صبر کرده و نتونستن با فرد دیگه‌ای ازدواج کنن، اکیداً سفارش می‌کنم که مدت عقد رو طولانی قرار ندین؛ یک روز پیش از اتمام عقد می‌توانید از طریق صفحه درخواست اجرای صیغه عقد، تقاضا بدین و عقد خودتون رو تمدید کنین.

یادآور پایان زمان عقد موقت

مژده مژده به فراموش‌کارا 😉

برخی از عزیزان بعد از اینکه با هم محرم میشن، عقد رو یادشونه؛ اما موقت بودش رو یادشون میره :)

بعضاً تماس می‌گیرن و تاریخ پایان عقدشون رو هم از اتاق خواب می‌پرسن! :(

لذا تصمیم گرفتیم این بخش رو هم به سامانه پیامکی‌مون اضافه کنیم:

کسانی که ممکنه زمان پایان‌یافتن ازدواج موقتشون رو فراموش کنن، می‌تونن محتوای زیر رو به سامانه بفرستن تا در روز اتمام محرمیت، به‌صورت خودکار براشون پیامک آگاه‌ساز ارسال بشه.

دقت داشته باشین که محتوای ارسالی شما باید دقیقا به شکل زیر باشه تا پیام تأیید براتون ارسال بشه:

  • هر گزینه در یک خط؛
  • دقت در روش و متد ثبت تاریخ؛
end
نام
نام خانوادگی
تاریخ پایان عقدموقت

نمونه:

دیدگاه ها بسته شده اند .